Testosteronové injekce

Využijte nejspolehlivější, nejefektivnější a nejlépe kontrolovatelnou variantu aplikace testosteronu a obnovte tak svou fyzickou i psychickou sílu.

Bezplatná konzultace

Proč doplnit hladinu testosteronu injekcemi

Ověřené
a bezpečné řešení

Testosteronovou terapii celosvětově podstupují miliony mužů. Jedná se o osvědčené a prověřené řešení, které se po celém světe používá už 25 let

Okamžitý účinek

Injekční aplikace je nejefektivnějším způsobem doplnění hladiny testosteronu. Pozitivní účinek ucítíte v horizontu dní.

Lékařský dohled

V průběhu terapie budete pod dohledem špičkového zdravotního personálu, ti vám budou po celou dobu terapie plně k dispozici a v případě, že bude potřeba, pomohou s optimalizací zdravotního stavu.

Výhody injekční aplikace testosteronu

Dohled špičkového
zdravotního personálu

Na celý proces terapie dohlíží
náš lékař

Rychlý
a dlouhodobý účinek

Injekční aplikace je
nejefektivnější

Pravidelné
testy a kontroly

Vaše zdraví pravidelně
monitorujeme

Přirozené
a ověřené řešení

Více než 25 let zkušeností
ve světě

Narozdíl od testosteronových doplňků stravy, které mají pouze podpůrnou funkci, je testosteronová terapie jediným klinicky ověřeným řešením, které přináší jednoznačné výsledky a funguje. Změnu klienti cítí velmi brzy po první aplikaci.

MUDr. Marek Dvořák
Vedoucí lékař kliniky AlphaLabs

Jak to probíhá?

1

Konzultace a vstupní výšetření

Změříme vaši hladinu testosteronu a náš specialista naplánuje optimální řešení pro váš případ.

2

Aplikace pod dohledem lékaře

Pod dohledem lékaře se postaráme o aplikaci a naplánujeme vaší příští návštěvu.

3

Pravidelné kontroly a odborný dohled

Součástí procedury jsou pravidelné krevní testy a vyšetření. Díky nim budete mít vždy přehled o svém zdravotním stavu.

Cena terapie

5 990 Kč
za měsíc

Co získáte?

pravidelné krevní testy
odborný lékařský dohled
ucelený přehled o svém celkovém zdravotním stavu
2x měsíčně aplikace testosteronu
Konzultace zdarma

Zkušenosti našich klientů

Dokážu se mnohem líp soustředit na práci a na konci dne mi ještě zbývá energie na rodinu. Co víc si přát?

Michal
49 let, podnikatel

Pokud hledáte opravdu profesionální kliniku, která nabízí TRT, a která se skutečně zajímá o vaše zdraví a vaši celkovou spokojenost, nehledejte jinou než tuto.

Václav
45 let, podnikatel

Moderní prostředí kliniky mě mile překvapilo a stejně tak skvěle informovaný a proškolený lékařský personál. Se službou jsem velmi spokojený. Mohu doporučit!

Tomáš
38 let, podnikatel

Často kladené otázky našich klientů

Dávka, která je klientům aplikována je předem domluvená na základě lékařského vyšetření a předchozí konzultace. Dávkování je vyměřeno tak, abychom dosáhli optimálních hodnot přirozené hladiny testosteronu, nejedná se o suprafyziologické dávky. Injekci vám aplikuje náš kvalifikovaný zdravotní personál v ordinaci na naší klinice. Testosteronové injekce jsou aplikovány do svalu, nejčastěji do svalu hýžďového.

Ano. Neodborné dávkování může vést k nežádoucím vedlejším účinkům. V průběhu léčby jsou klientům navíc zhotovovány krevní testy a jejich celkový zdravotní stav je hlídán zdravotním personálem. Z těchto důvodů je nutné, aby testosteronové injekce aplikoval odborník.

Na tuto otázku není jednoznačná odpověď. Záleží na způsobu podání, intervalu mezi jednotlivými dávkami a samotném dávkování. Pokud se vám nehodí termín, který jsme si domluvili, nemějte strach se přeobjednat. Případné vynechání dávky vždy konzultujte se svým koordinátorem léčby.

Léčiva, která se užívají v testosteronové terapii, a která využíváme i my na klinice AlphaLabs, jsou léky, které jsou schválené SÚKLem (Státním ústavem pro kontrolu léčiv). Jedná se tedy o přípravky, jejichž složení je přísně kontrolované a jejich užívání je v léčbě hormonálních poruch běžné. O jejich dávkování a použití rozhoduje lékař na základě potřebných testů a vyšetření tak, aby bylo užívání tohoto hormonu bezpečné a v případě kontraindikací byl pacient z léčby vyřazen.

Látky využívané v dopingu, kam patří testosteronové stimulanty, které nejčastěji užívají fitness sportovci, jsou obecně pokoutně sháněné preparáty pochybných kvalit z pochybných zdrojů. Povětšinou jsou tyto stimulanty vyráběny v laboratořích rozvojových zemích a jejich opravdové složení je mnohdy záhadou. Užívání těchto léčiv a jejich extrémní dávkování, které se v dopingu používá, může vést k nebezpečnému poškození zdraví.

Buďte opět na vrcholu svých sil

Zjistěte, jak můžeme pomoci i vám cítit se skvěle. Ozvěte se nám a získejte bezplatnou konzultaci.

Konzultace zdarma

Kliniky LABS1503

ALPHALABS je součástí rodiny klinik LABS1503, které od roku 2015 umožňují lidem vypadat, cítit se a žít lépe, mít kontrolu nad svým zevnějškem a milovat svoje tělo. Neustále sledujeme trendy, testujeme je, inovujeme, vývojem přivádíme k dokonalosti a nabízíme vám je tak, že jsou dostupné.

Bezplatná konzultace