Testosteronové injekce

Využijte nejspolehlivější, nejefektivnější a nejlépe kontrolovatelnou variantu aplikace testosteronu a obnovte tak svou fyzickou i psychickou sílu.

Bezplatná konzultace

Proč doplnit hladinu testosteronu injekcemi

Ověřené
a bezpečné řešení

Testosteronovou terapii celosvětově podstupují miliony mužů. Jedná se o osvědčené a prověřené řešení, které se po celém světe používá už 25 let

Okamžitý účinek

Injekční aplikace je nejefektivnějším způsobem doplnění hladiny testosteronu. Pozitivní účinek ucítíte v horizontu dní.

Lékařský dohled

V průběhu terapie budete pod dohledem špičkového zdravotního personálu, ti vám budou po celou dobu terapie plně k dispozici a v případě, že bude potřeba, pomohou s optimalizací zdravotního stavu.

Výhody injekční aplikace testosteronu

Dohled špičkového
zdravotního personálu

Na celý proces terapie dohlíží
náš lékař

Rychlý
a dlouhodobý účinek

Injekční aplikace je
nejefektivnější

Pravidelné
testy a kontroly

Vaše zdraví pravidelně
monitorujeme

Přirozené
a ověřené řešení

Více než 25 let zkušeností
ve světě

Narozdíl od testosteronových doplňků stravy, které mají pouze podpůrnou funkci, je testosteronová terapie jediným klinicky ověřeným řešením, které přináší jednoznačné výsledky a funguje. Změnu klienti cítí velmi brzy po první aplikaci.

MUDr. Marek Dvořák
Vedoucí lékař kliniky ALPHALABS

Jak to probíhá?

1

Konzultace a vstupní výšetření

Změříme vaši hladinu testosteronu a náš specialista naplánuje optimální řešení pro váš případ.

2

Aplikace pod dohledem lékaře

Pod dohledem lékaře se postaráme o aplikaci a naplánujeme vaší příští návštěvu.

3

Pravidelné kontroly a odborný dohled

Součástí procedury jsou pravidelné krevní testy a vyšetření. Díky nim budete mít vždy přehled o svém zdravotním stavu.

Cena terapie

5 990 Kč
4 499 Kč
měsíčně s ročním členstvím

Co získáte?

pravidelné krevní testy
odborný lékařský dohled
ucelený přehled o svém celkovém zdravotním stavu
1x měsíčně aplikace testosteronu
Konzultace zdarma

Zkušenosti našich klientů

Dokážu se mnohem líp soustředit na práci a na konci dne mi ještě zbývá energie na rodinu. Co víc si přát?

Michal
49 let, podnikatel

Pokud hledáte opravdu profesionální kliniku, která nabízí TRT, a která se skutečně zajímá o vaše zdraví a vaši celkovou spokojenost, nehledejte jinou než tuto.

Václav
45 let, podnikatel

Moderní prostředí kliniky mě mile překvapilo a stejně tak skvěle informovaný a proškolený lékařský personál. Se službou jsem velmi spokojený. Mohu doporučit!

Tomáš
38 let, podnikatel

S energií a vitalitou je věk jen číslo

Často kladené otázky našich klientů

Dávka, která je klientům aplikována je předem domluvená na základě lékařského vyšetření a předchozí konzultace. Dávkování je vyměřeno tak, abychom dosáhli optimálních hodnot přirozené hladiny testosteronu, nejedná se o suprafyziologické dávky. Injekci vám aplikuje náš kvalifikovaný zdravotní personál v ordinaci na naší klinice. Testosteronové injekce jsou aplikovány do svalu, nejčastěji do svalu hýžďového.

Ano. Neodborné dávkování může vést k nežádoucím vedlejším účinkům. V průběhu léčby jsou klientům navíc zhotovovány krevní testy a jejich celkový zdravotní stav je hlídán zdravotním personálem. Z těchto důvodů je nutné, aby testosteronové injekce aplikoval odborník.

Na tuto otázku není jednoznačná odpověď. Záleží na způsobu podání, intervalu mezi jednotlivými dávkami a samotném dávkování. Pokud se vám nehodí termín, který jsme si domluvili, nemějte strach se přeobjednat. Případné vynechání dávky vždy konzultujte se svým koordinátorem léčby.

Léčiva, která se užívají v testosteronové terapii, a která využíváme i my na klinice ALPHALABS, jsou léky, které jsou schválené SÚKLem (Státním ústavem pro kontrolu léčiv). Jedná se tedy o přípravky, jejichž složení je přísně kontrolované a jejich užívání je v léčbě hormonálních poruch běžné. O jejich dávkování a použití rozhoduje lékař na základě potřebných testů a vyšetření tak, aby bylo užívání tohoto hormonu bezpečné a v případě kontraindikací byl klient z léčby vyřazen.

Látky využívané v dopingu, kam patří testosteronové stimulanty, které nejčastěji užívají fitness sportovci, jsou obecně pokoutně sháněné preparáty pochybných kvalit z pochybných zdrojů. Povětšinou jsou tyto stimulanty vyráběny v laboratořích rozvojových zemích a jejich opravdové složení je mnohdy záhadou. Užívání těchto léčiv a jejich extrémní dávkování, které se v dopingu používá, může vést k nebezpečnému poškození zdraví.

Buďte opět na vrcholu svých sil

Zjistěte, jak můžeme pomoci i vám cítit se skvěle. Ozvěte se nám a získejte bezplatnou konzultaci.

Konzultace zdarma

Kliniky LABS1503

ALPHALABS je součástí rodiny klinik LABS1503, které od roku 2015 umožňují lidem vypadat, cítit se a žít lépe, mít kontrolu nad svým zevnějškem a milovat svoje tělo. Neustále sledujeme trendy, testujeme je, inovujeme, vývojem přivádíme k dokonalosti a nabízíme vám je tak, že jsou dostupné.

Bezplatná konzultace