Vzhůru za odborníkem na testosteron

To, že jste překonali stud, přiznali si, že není vše tak jak má být a začali se zajímat o testosteron, je krokem k tomu, aby se vám vrátila mladická energie, fyzická i psychická síla a také libido.

Důležité je rozhodnout se
Jakmile se rozhodnete dostat se po všech stránkách do formy, objednejte se na první konzultaci. Ta je nezávazná a dozvíte se během ní o všech možnostech a postupu testosteronové terapie. Druhým krokem v témže termínu jsou vstupní vyšetření, 1 odběr krve a zjištění stávající hladiny testosteronu a mnoha dalších laboratorních parametrů v organismu. Po týdnu následuje ještě kontrolní 2. odběr krve. Nezjišťuje se jen celkové množství hormonu, ale také hladina volného testosteronu, který je podstatný pro využití orgány a tkáněmi. A také množství testosteronu vázaného na bílkovinu albumin, který je také biologicky dostupný pro tkáně. Naopak pro tělo méně využitelný je třetí druh testosteronu, který je vázán na sexuální hormon SHBG. „Na klinice provedeme všechny potřebné testy ke stanovení hladin hormonů a určení správného a bezpečného léčebného postupu tak, abychom docílili optimálních hladin a klient se cítil dobře,“ říká MUDr. Marek Dvořák z kliniky AlphaLabs.

Injekční podání se provádí  injekčně přímo do svalu, je tedy nutné v pravidelných intervalech dorazit na další dávku. Druhou variantou je domácí aplikace testosteronového gelu přímo na pokožku. „To, kterou variantu zvolíme, určuje řada faktorů a je to vždy na domluvě mezi lékařem a klientem. Naším cílem je dosáhnout optimálních hladin testosteronu, nedochází pak k velkému útlumu vlastní endogenní produkce. Přesto může klient po vysazení léčby pociťovat příznaky nedostatku testosteronu a toho, že si tělo neumí přirozeně vytvořit jeho dostatečné množství. Léčba je proto dlouhodobá. Prozatím neumíme zajistit stabilní hladinu například jednorázovou aplikací. Naším cílem je zdravý a spokojený klient, proto dochází k pravidelným kontrolám stavu i krevním testům, případně doplnění specializovaných vyšetření tak, aby nežádoucích účinků léčby bylo co nejméně,“ upřesňuje MUDr. Marek Dvořák. 

 

Testosteronová léčba není v současné době hrazená pojišťovnami, a tak si ji každý klient musí hradit sám. Její cena se odvíjí od použitého typu léčby a četnosti aplikace, všechny možnosti se dozvíte a dohodnete na konzultaci. Délka, po kterou léčba trvá, je u každého muže individuální a klient ji může kdykoliv z vlastního rozhodnutí ukončit. „V případě ukončení léčby na sobě klient může pociťovat příznaky nedostatku testosteronu. Ty jsou většinou přechodné a odeznívají během několika týdnů,“ dodává MUDr. Dvořák. 

Buďte opět na vrcholu svých sil

Zjistěte, jak můžeme pomoci i vám cítit se skvěle. Ozvěte se nám a získejte bezplatnou konzultaci.

Konzultace zdarma

Kliniky LABS1503

ALPHALABS je součástí rodiny klinik LABS1503, které od roku 2015 umožňují lidem vypadat, cítit se a žít lépe, mít kontrolu nad svým zevnějškem a milovat svoje tělo. Neustále sledujeme trendy, testujeme je, inovujeme, vývojem přivádíme k dokonalosti a nabízíme vám je tak, že jsou dostupné.

Bezplatná konzultace